Göğüs büyütme için masaj nasıl yapılır - Göğüs esnekliği için 7 çeşit

Küçük meme boyutu masajla büyütülebilir

Memenin dış durumunu iyileştirmek için çeşitli masaj türleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu prosedür hem salonda hem de evde yapılabilir. Hem kızlar hem de olgun güzellikler göğüslerinin büyüklüğünden memnun değiller ve onu büyütmeyi hayal ediyorlar.

Sorun alanı üzerinde böyle bir etki herkes için faydalı mı? Göğüs büyütme için masaj teknikleri hakkında bilmeniz gerekenler ve ne tür prosedürler kullanılabilir ve hangisini reddetmek daha iyidir? Onları evde nasıl yapılır? Anlayalım.


Prosedürün faydaları ve olası zararları

Masaj kadın memesi için faydalıdır ve büyümesine katkıda bulunur.

Hafif ovalama her yaşta göğüsler için kesinlikle faydalıdır. Bu yüzden:

 • Masajın cilt üzerinde faydalı bir etkisi vardır - gerilir, güçlendirilir ve daha elastik hale gelir.
 • Bu bölgedeki cildin mekanik tahrişi, göğüs bölgesinde faydalı değişikliklere yol açar.
 • Damarlar genişler, kan temini iyileşir, dokulara oksijen temini artar.

Hangi durumda fiziksel etki zararlı olabilir?

Seansa başlayarak, memenin sağlıklı olduğundan emin olmak için meme bezlerinin ultrasonunu yapmanız gerekir.Mastopati, kistler ve iyi huylu tümörler katı kontrendikasyonlardırneoplazmların büyümesine katkıda bulundukları için masaj prosedürlerine.

Dikkatlice!Beceriksizce yapılan işlem cildi esnetir ve sarkmasına katkıda bulunur. Göğüs ağrıyorsa, masajı yapmaya devam etmeyi de reddetmelisiniz.

Göğüs esnekliği için en iyi 7 masaj ve bunların uygulanması için teknoloji

Masaj, sarkan göğüs derisinin sıkılığını arttırmanın iyi bir yoludur. Buna göre, bu, sarkan cilt oluşumunun mükemmel bir şekilde önlenmesidir.Parmak uçlarıyla yapılır.Çoğu zaman, bu bölgeye, cildi güçlendirmeye, lenf çıkışını artırmaya ve sinir sistemini gevşetmeye yardımcı olan okşayarak masaj yapılır.

1. Yağlı

Göğüs yağı masajı için zeytinyağı

Meme bezlerini kaldırır ve görsel olarak büyütür, cildi elastik yapar, nemlendirir ve besler. Hafif bir fırçalamadan sonra uygulayın. Uygulanması için herhangi bir bitkisel yağ kullanabilirsiniz.

 • Bir damla limon suyu ile zeytinyağı, cildi pürüzsüz ve elastik hale getirir, yaşlılık lekelerini giderir.
 • Üzüm çekirdeği yağı cildi mükemmel şekilde nemlendirir.
 • Deniz topalak yağı cilt hücrelerinin yenilenmesini destekler ve onu vitaminlerle doyurur.

dikkatli ve dikkatliYağı dairesel hareketlerle cilde sürün.

Dikkat!Bez dokusunu etkilemeden deri ile çalışıyoruz. Prosedür kurallarına uyuyoruz!

2. Su

Duş yardımı ile büstü arttıran bir masaj yapabilirsiniz.

Cildi sıkılaştırır, sarkmayı önler, memeyi görsel olarak kaldırır, arttırır. İki şekilde yapılabilir:

 • İlk yol– bir duş yardımıyla, uygun sıcaklıkta su kullanarak. Önemli: Cildin gevşemesine ve sarkıklık görünümüne yardımcı olduğu için sıcak su kullanılmamalıdır. Bu selülit önleyici masaj, on dakika boyunca güçlü bir duş jeti ile dairesel hareketlerle gerçekleştirilir.
 • İkinci yol- kontrastlı duş kullanımı. Ilık suyla başlıyoruz, soğukla değiştiriyoruz. Ilık suyun etkisi soğuk suya göre daha uzun olmalıdır. Soğuk suyla bitiriyoruz. Sıcaklık farkının meme bezleri üzerinde mükemmel bir etkisi vardır, kan dolaşımını iyileştirir, cildi sıkılaştırır ve güçlendirir, görsel olarak büyütür.

3. Hijyenik

Bu masaj türügece duştan sonra kullanmak iyidir.Hafif bir kayma için şeftali, kayısı veya zeytinyağı kullanın. Cilt halsizse, eşit miktarda deniz topalak ve ayçiçek yağını karıştırın.

 1. İlk adım okşayarak.Bununla birlikte, herhangi bir masaja başlamanız gerekir. Vuruş, diğer masaj etkileri türleri için meme dokusunun hazırlanmasına katkıda bulunur - sürtünme ve yüzey yoğurma.
 2. Daha sonra sürtünmeparmak uçlarıyla dairesel hareketler yapmak.
 3. Hijyenik ovma yaparken kullanabilirsiniz."titreşim"- avuç içi tarafından yapılan hızlı salınım hareketleri. Göğsü elinizle tutun, diğer elin avuç içi ile titreyin - meme ucundan omuz bölgesine yönlendirilmelidir.
 4. Yoğurma çok dikkatli yapılır, sadece cildi yakalamak, "kıstırma" hareketleri yapmak.

4. Düzeltici

Bu seçenek, çatlak veya sarkma varlığında gerçekleştirilir. Bu tip masajın tekniği hijyenik masaja benzer.Düzeltici masajdan önce göğse özel krem ​​sürülmesiGöğsünden yağ çıkarabilen onlardır.

 1. Önce cilde özel olarak seçilmiş bir krem sürün.çatlaklardan veya büstü kaldırma için. Tüm bu fonlar bir eczaneden satın alınmalı ve sertifikalandırılmalıdır.
 2. Kremi uygulayın ve dairesel hareketlerle ovalayın.parmak uçlarınızı kullanarak. Meme ucu bölgesine krem sürülmez.
 3. Nazik patlar gerçekleştirinmeme uçlarından yana doğru ve ardından meme uçlarından yukarı doğru.
 4. Okşayarak hareketlerle bitiriyoruz.Göğsü bir eliyle destekliyoruz ve diğeriyle okşuyoruz ve tam tersi.

5. Qi tekniği

Göğüs büyütme için oryantal uygulamalar belirli noktaları etkilemeyi ve özel manipülasyonları gerçekleştirmeyi amaçlar. Qi masajı, kadınlık hormonlarının üretimini ve dolayısıyla göğüs büyütmeyi harekete geçirmeye yardımcı olur.Oryantal uygulamalar alanındaki uzmanlar, böyle bir etkinin sürekli olarak yapılması halinde sonucun görüleceğini iddia ediyor.

 1. Qi masaj teknolojisi elleri ısıtmakla başlar. Bunu yapmak için, avuçlarınızı kuvvetli bir şekilde birbirine sürtmeniz ve onları zihinsel olarak pozitif enerji ile doyurmanız gerekir.
 2. Parmaklarınızı geniş açın ve ellerinizi göğsünüze koyun.
 3. Her sandığı içe dönük hareketlerle döndürün.Rotasyon sayısı otuz altının katı olmalıdır.

Bu uygulama sabah ve akşam yapılabilir.Rotasyonlar, meme bezlerindeki hızlı artışa katkıda bulunan prolaktin üretimine yardımcı olur.

Dikkat!Oryantal uygulamalar alanındaki uzmanlara göre ters yönde hareket, göğsü azaltabilir.

6. Shiatsu tekniği

Göğüste bir artış ve sıkılaşma olan kadın hormonlarının üretimini teşvik eder.

Shiatsu tekniği, aşağıdakilerden oluşan eski bir Doğu uygulamasıdır.başparmak pedi ile belirli noktalara darbe.Japon akupresür Shiatsu bir uzman tarafından yapılmalıdır. Atlasta açıkça görülebilen refleksojenik noktalar üzerinde hareket etmek gerektiğinden prosedürün gerçekleştirilmesi kolay değildir. Ancak onları her bir kişide bulmak için önemli bir uygulamaya ihtiyaç vardır.

Japon Shiatsu masajı için vücuttaki noktalar
 1. İlk olarak, juguler fossaya yakın tiroid bezinin bulunduğu yerde bulunan sekiz nokta üzerinde hareket ediyoruz.
 2. Başparmağınızın pediyle, noktaların her birine beş kez hafifçe bastırın. Presleme süresi üç saniyedir.
 3. Bir sonraki nokta arkada bulunur - omurga ve kafatasının birleştiği yerde. Bu noktaya maruz kalma süresi beş saniyedir.
 4. Sonraki iki nokta köprücük kemiklerinin üzerinde bulunur. Her biri için maruz kalma süresi beş saniyedir.
 5. Daha sonra, omuz bıçaklarının üzerinde bulunan sekiz noktada ve omuz bıçaklarının her iki tarafında da aynı şekilde hareket ediyoruz.

Dikkat!Refleksojenik noktalardan sapma zararlı olabilir veya etkiyi tamamen yararsız hale getirebilir.

7. Eldiven kullanmak

Göğüs büyütme için masaj eldivenleri

Böyle bir etki için eczaneden satın alınabilecek bir masaj eldiveni kullanmak iyidir.Sertlik derecesine göre almanız gerekir.Cildiniz hassassa, keten veya pamuktan yapılmış bir eldiven kullanabilirsiniz; daha pürüzlü ciltler için doğal lif kabağı uygundur.

Böyle bir bez, kan dolaşımını iyileştirmeye ve cildin yüzeyindeki ölü hücreleri ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.Doğal malzemelerden yapılmış olmalıdır.Bu meme büyütme işlemi meme ucundan koltuk altına, ardından meme ucundan köprücük kemiğine hafif dairesel hareketlerle yapılır.


Göğüs üzerindeki herhangi bir etki için temel kurallar

Masaj etkileri olmalıdırhafif ve yüzeysel.Kaba maruz kalma kabul edilemez - cildin gerilmesini teşvik eder ve bir dizi hastalığa neden olabilir.

 1. Hareket meme ucundan koltuk altı bölgesine ve meme ucundan klaviküler bölgeye yönlendirilmelidir.
 2. Akşamları duştan sonra masaj yapmak iyidir. Ondan sonra, uzanarak rahatlamanız gerekir.
 3. Bir masaj veya kendi kendine masaj yapmaya karar vermeden önce bir jinekoloğa danışın. Herhangi bir meme hastalığı durumunda masaj yapılmamalıdır.
 4. Göğüs büyütmek için masaj yapılmalıon ila on dört günlük kurslar şeklinde, daha sonra ara verdiğinizden emin olun.

Yardımcı ipuçları

Tamamen mekanik etkilerin meme bezlerinde bir artışa katkıda bulunması olası değildir. Cilde masaj yapmak, kontrastlı bir duş ve göğüs için bir dizi egzersiz ile iyi bir şekilde birleştirilmiştir. Özel egzersizler, meme bezlerinin bulunduğu göğüs kaslarının çalışmasına yardımcı olacaktır. Masaj cildi sıkılaştıracak ve sıkılaştıracaktır. Bu üç pozlama türü ideal olacaktır - göğüs kalkacak ve elastik hale gelecektir.

Kız göğüslerini masaj prosedürleriyle büyütür.

Zayıf olan kızlar belli bir kilo alarak göğüslerini büyütebilirler. Göğüs yağ, bağ ve glandüler dokudan oluşur, bu nedenle düşük kilodan muzdarip olanlar, içinde yağ tabakası olmadığı için her zaman düz veya çok küçük bir göğüse sahiptir.

Kilo kaybı için diyetleri kullanmak - dikkatli olun!Kilo kaybı her zaman göğüs bölgesinde kilo kaybına yol açar. Yuvarlak kadın formları, yağ dokusunun varlığını gösterir - bir büst "hiç yoktan" görünmeyecektir.

Göğsü büyütmek için, masaj prosedürleriyle birlikte göğüs için özel bir dizi fiziksel egzersiz kullanmanız gerekir. Ama herkesin yapması gerekiyor mu? Kızlar, küçük göğüslerin karşı cinsin gözünde çekiciliğini azalttığına inanır. Aslında, birçok erkek sadece küçük bir büstün hayranıdır. Güzel duruş, açılmış omuzlar ve yükseltilmiş bir çene her şeyden önce herhangi bir kızın çekiciliğini arttırır ve büstünün büyüklüğü bazen çok önemli değildir!