Hakkında yorumlar Mammax

 • Elvira
  Hamilelikten sonra meme eski şeklini kaybetmiş, çatlaklar ortaya çıkmıştır. Plastik cerraha gitmek istedim ama korktum. Forumlarda Mammax kapsüllerini okudum, bir şansım oldu ve sipariş verdim. Etki gerçekten şaşırtıcı . . . Kursun sonunda, göğüs elastik hale geldi, cilt elastik hale geldi, çatlaklar kayboldu. Ben tavsiye ediyorum.
  Mammax
 • Zeynep
  Küçük yaşlardan itibaren güzel ve gür göğüslere sahip olamazdı. Yeterli doğal hacim yoktu. İnternette mammax hakkında okudum, doğal bir kompozisyon çekti. Ben sipariş ettim. İki hafta sonra, göğsün dolmaya başladığını fark ettim, konturlar daha netleşti. Kapsülleri bir kursta içtikten sonra hayret ettim, doğal hacimler yenilendi.
  Mammax
 • Ευαγγελία
  Yaşla birlikte göğüsler eski çekiciliğini kaybetmeye başladı. Yüz germe yapmayı düşündüm ama dürüst olmak gerekirse bu tür prosedürler konusunda şüpheliyim. Bir arkadaşım Mammax kapsüllerini tavsiye etti. Sipariş verdim ve memnun olduğumu belirtmek istiyorum. Göğüs, 20 yılda olduğu gibi gür ve seksi hale geldi.
  Mammax
 • Zeynep
  Hormonal bir bozulmadan sonra göğüslerimi olumsuz etkilediğini fark ettim. Çatlaklar ortaya çıktı, şekiller daha az netleşti ve esneklik hakkında konuşmaya hiç gerek yok. mammax satın aldı, kesildi. Göğüs boyutu arttı, cilt düzgün ve güzel hale geldi. Artık derin bir boyun çizgisine sahip olabilirim. Erkekler çıldırmış.
  Mammax
 • Σοφία
  Kilo vermeye karar verdim, fazla kilo zaten çekici görünmüyordu. 10 kilo verdim ama göğüslerim onlarla birlikte gitti. Göğüs sarktı, çatlaklar belirdi. Mammax tavsiye edildi, kursu içti. Ve yaşasın, göğüs dolduruldu, formlar geri geldi, cilt inanılmaz derecede elastik ve ışıltılı hale geldi. Üstelik fiyatı uygun. Herkese tavsiye et!
  Mammax
Kullanıcı oyu Mammax
5
19