Çeşitli göğüs büyütme tekniklerinin gözden geçirilmesi

Hangi modern kadın, özellikle daha adil cinsiyetin pek çok temsilcisinin insanlığın şafağında zaten böyle bir arzuyu hayal ettiğini göz önünde bulundurarak, büstüne 1-2 beden eklemeyi hayal etmez.

Bir kız göğüslerini ölçüyor ve boyutunu büyütmek istiyor

Bu nedenle göğüs büyütme teknikleri ve bunlarla birlikte çeşitleri - basit halk ilaçlarından karmaşık plastik ameliyatlara kadar her yıl giderek daha popüler hale geliyor. Bugün banal kadın zayıflığı oyununa dayanarak göğüs düzeltme hizmetlerini empoze etmeye çalışmıyor.

Bu, sıradan sıkılmış ev kadınlarının, düpedüz şarlatanların ve son olarak deneyimli plastik cerrahların sayısız teklifiyle kanıtlanmıştır. Sizi maksimum sonuca yönelik en etkili yöntemlerle tanışmaya davet ediyoruz.

Diyet beslenmesinin arka planında göğüs büyütme tekniği

Göğüs büyütme diyetlerine haklı olarak, kalıtsal gönüllü deney severler tarafından düzenlendiği iddia edilen "halk" yöntemi denilebilir.

Genellikle onların tavsiyelerine göre baklagiller, tahıllar ve yüksek miktarda protein içeren gıdaları mümkün olduğunca sık tüketmek gerekir ve öncelik "klasik" lahana olmalıdır.

Tabii ki, böyle bir diyetin etkinliği zamanla doğrulanmıştır ve meme bezlerinin doğal büyümesini garanti eder, ancak bunların oluşumu sırasında yalnızca 13 ila 19 yıl arasındaki dönemde. Yöntemin kullanılması memenin estetik özelliklerini oldukça iyileştirir - 1 bedene kadar eklemenin mümkün olması pek mümkün değildir.

Aynı zamanda, halihazırda oluşmuş göğüsler bu tekniğe cevap vermeyecektir, sadece hafif bir detoks etkisi elde etmek ve o zaman sadece doğru seçilmiş ürünleri dikkate almak mümkün olacaktır.

Spor yoluyla göğüs büyütme yöntemi

Göğüs kaslarını geliştirmeye yönelik egzersiz setleri, tonlarını ve büyümelerini artırmak için tasarlanmıştır. Sıkılaştırılmış, hafifçe artan göğüsler bu tekniğin sonucudur, meme bezlerinin değil, yalnızca kasların kendilerinin büyümesi nedeniyle.

Üstelik 6 ila 10 ay arası süren uzun, emek yoğun eğitimlerle en azından bir miktar etki elde edilebilir. Egzersiz yapmayı beklenmedik bir şekilde reddetmek tüm çabaları boşa çıkaracaktır - kas dokusunun tonu azalacak ve göğüsler gözle görülür şekilde küçülecektir.

Kan dolaşımını uyararak göğüs büyütme tekniği

Bu durumda manuel veya vakumlu masaj sırasında özel kremler ve jeller kullanılarak göğüslerin hafif büyümesi sağlanır. Tüm prosedürler, meme bezleri ve göğüs kasları bölgesindeki kan akışını uyarıcı bir etkiye sahiptir ve şişmelerine neden olur.

Bu yöntemlerin her birinin etkinliği, görsel göğüs büyümesinin kısa sürmesi (en fazla birkaç gün) nedeniyle boşa çıkar. Ayrıca kremlerin sürekli kullanımı ciltte tahrişe neden olabileceği gibi, dozajın arttırılması da yanıklara neden olabilir.

Yalnızca profesyonel ekipmanların kullanımıyla yapılan vakum masajı, uzun süreli olmasa da uzun süreli iyi bir etki sağlar. Uzmanlar arasında buna, herhangi bir partinin veya romantik tarihin başarısını garanti eden durumsal bir yöntem deniyor.

Meme büyütme için plastik cerrahi

Plastik cerrahi ile meme büyütme öncesi ve sonrası

Meme implantlarının takılması, meme boyutunun 1 veya daha fazla boyuta kadar arttırılmasında en etkili yöntem olarak kabul edilmektedir. Plastik cerrahların popüler araçlarından biri olan lipofilling (kişinin kendi yağ hücrelerinden meme oluşumu) daha az etkili değildir.

Bununla birlikte, her iki cerrahi "plasti" yönteminin de olumsuz yönleri vardır - yüksek fiyat ve cerrahi müdahale sonucu olası komplikasyonların gelişimi. Bu nedenle uzmanlar acilen kliniğe gitme kararınızı dikkatlice düşünmenizi ve tartmanızı talep ediyor.

Hyaluronik asit ve aynı dolgu maddeleri kullanılarak meme büyütme

Silikon jelin cerrahlar tarafından ilk kez kullanıldığı, geçen yüzyılın sonunda kaydedildi. Kadın göğüslerini "pompalama" prosedürü ne doktorların ne de hastaların umutlarını karşılamadı - jel neredeyse anında vücuda yayıldı ve göğüsler şeklini kaybetmeye başladı. Olumsuz estetik belirtiler şiddetli iltihaplanma ve ağrıyı şiddetlendirdi, bu nedenle tüm duyarlı kadınlar bu teknikten kaçınmaya çalıştı.

Bununla birlikte, nispeten yakın zamanda bir İsveç şirketi, memeyi 1 boyut büyütmenin maksimum etkisini elde etmeye yardımcı olan hyaluronik asit bazlı bir dolgu maddesi ile pazarı memnun etti. İlacın "birinci nesil" jellere göre ana avantajı, klinik olarak kanıtlanmış sağlık açısından tam güvenliğidir.

Tek dezavantajları, tekrarlanan bir uygulama prosedürünü gerektiren maksimum 2 yıla kadar kısa bir geçerlilik süresi ve birçok kadın için karşılanamayacak bir fiyattır. Ancak bu yöntem haklı olarak günümüzde mevcut olan birkaç yöntem arasında en etkilisi olarak kabul edilebilir.

Göğüs büyütmenin "Yeraltı" yöntemleri

Şu anda tüm medya, yasadışı hap veya uyuşturucu kullanmaya daha yatkın olan çeşitli "gizli" ve "benzersiz" tekniklerin reklamlarıyla doludur.

Böyle bir "dürtmedeki domuzun" edinilmesi ve kullanılması öngörülemeyen sonuçlarla doludur ve hatta ciddi zehirlenmeyi tehdit edebilir. Haplar ne kadar "benzersiz" olursa olsun, memenin anatomik yapısı bunların kullanımına asla yanıt vermeyecektir.

"Ezoterik" etki

Düşünce gücüyle "hayalet" göğüs büyütme yöntemi de dahil olmak üzere çeşitli hipnozcuların, medyumların veya şifacıların baştan çıkarıcı hizmetleri, daha adil cinsiyetin saf temsilcilerinden zorla para almayı amaçlamaktadır ve istenen sonuca yol açamaz.

"Büyücülerin" hizmetleri pahalı bir zevktir ve etkisi geri dönülemez bir şekilde sıfıra indirilir. Aynı zamanda çelişkili kadın doğası aklın önüne geçiyor ve yardım için sihirbazlara başvuran insanların sayısı yıldan yıla azalmıyor.