En Etkili 8 Göğüs Büyütme Egzersizi

Kız meme büyütme için bir egzersiz yapar

Göğüslerinin şeklinden ve büyüklüğünden kesinlikle memnun kalacak bir kadın bulmak zordur. Birçoğuna bu "kusur" ancak bir operasyon yardımı ile düzeltilebilir gibi görünüyor. Lahana yemek, hap almak, kremleri ovalamak - tüm bunlar etkisiz ve bazen tehlikelidir! Göğüs büyütme için egzersizler yardımınıza gelecektir.

Tabii ki, hiç kimse size meme bezlerinde bir kerede 3 boyutta anında bir artış vaat etmiyor. Bir dizi egzersiz, memeye elastikiyet kazandırmaya, sarkmayı önlemeye ve göğüs kasını güçlendirmeye yardımcı olur. Başarının anahtarı doğru tutum ve iradedir.

Yükün göğsün durumuna etkisi

İstenilen göğüs ölçüsünü elde etmenin iki yolu vardır: doğal ve yapay. Ancak sağlık için seçilen yöntemin güvenliği ile ilgileniyoruz, bu yüzden ilk yöntemi seçiyoruz. Yapay implantların yerleştirilmesi, iyileşmeyen yara izleri veya süpürasyon şeklinde ek problemler yaratabilir. Bu nedenle, bir kızın göğüslerini evden çıkmadan büyütmenin etkili ve popüler bir yolunu düşünün.

Egzersizin meme bezlerine hacim katabileceği konusunda yanlış bir kanı var. Aslında, düzenli egzersiz, büstün hacminin artacağı için göğüs kaslarını güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Bu nedenle sevgili bayanlar, bez ve göğüs kası kavramlarını ayırt edin.

Estetik cerrahiye karar veren kadınların bile göğüslerini fiziksel egzersizlerle güçlendirmeleri gerekecek. Sonuçta implantlar zayıf göğüs kaslarını ağırlaştırabilir ve çirkin görünebilir. Emziren anneler için, göğüslerinin her zaman tonda ve elastik görünmesi ve sütün ağırlığı altında sarkmaması için bir yük kompleksine de ihtiyaç vardır.

Yine de, göğüslerinizi fiziksel egzersizlerle büyütmeye karar verirseniz, ciddi bir çabaya hazır olmalısınız. Göğüs, ayda üç basit egzersizden büyümeyecek. Bu tür yükler sadece kası sıkılaştırarak sarkmasını önler. Göğüs büyümesi için sabır, dayanıklılık stoklamanız ve kas ağrısına kadar gelişmiş egzersizlere hazırlanmanız gerekir.

Kasların stresten dinlenmesi gerektiğini unutmayın, bu nedenle eğitim haftada 3 defadan fazla yapılmaz. Kadın göğsünü artırmak için egzersizlerin yardımıyla güzel bir büstü oluşturmaya başlıyoruz, bunun için her biri 10 kilogramlık katlanabilir dambıl satın alıyoruz.

Tabii ki, göğsünüzü Pamela Anderson'ınki gibi sadece egzersizlerin yardımıyla "pompalayamazsınız", ancak tembel değilseniz şeklini iyileştirmek ve biraz boyut eklemek oldukça gerçekçi!

Göğüs büyütme egzersizleri için spor giyim ve ısınma

Üniforma ve ısınma

Zaten ekipman stokladıktan sonra spor giyime geçiyoruz. Yapay sentetik tişörtleri ve tişörtleri unutun, cildin nefes almasına izin vermezler ve hatta cilt tahrişine neden olabilirler. Göğüs hacmini artırmaya yönelik egzersizler için doğru bedende doğal bir spor üst seçin. Göğsü destekler, özgürce nefes almanızı sağlar ve tahrişe neden olmaz.

Gerçekten de herhangi bir yük gibi meme büyütme için bir dizi egzersiz zorunlu bir ısınma ile başlamalıdır. Bu, olası yaralanmaları önlemek için kaslarınızı ısıtmak için gereklidir. Bu amaçlar için en sevdiğiniz ritmik müziği açabilir ve aerobik egzersizleri hatırlayabilirsiniz. Kasları çalışır duruma getirmek için 5 dakikalık dans yeterlidir.

Göğüs büyütme için temel egzersizler dambıl ile yapılır

TOP 8 etkili egzersiz

Egzersizle göğüs büyütmenin oldukça gerçek olduğunu zaten biliyorsunuz! Önerilen kompleksin yardımıyla, birkaç ay içinde büstte 1 beden artış elde edeceksiniz. Sıçrama ve sınırlarla meme büyümesini teşvik etmeye başlarız.

 1. Avuç içlerimizi sıkıyoruz. Standart bir duruş alın: ayaklar omuz genişliğinde açık, vücut düz. Dirsekler göğüs hizasında olacak şekilde avuçlarımızı önümüzde katlıyoruz. Üçe kadar saydıktan sonra, avuçlarımızı tüm gücümüzle sıkıyoruz, yavaş yavaş ellerimizi indiriyoruz. Tekniği 10 kez tekrarlayın.
 2. Duvar. Dairede sevdiğimiz kapıyı seçiyoruz ve yanında duruyoruz. Başlangıç pozisyonu: Sırtınızı raflardan birine çevirin ve ellerinizi karşı tarafa koyun. Ardından, taşımak istiyormuşuz gibi rafa basmaya başlıyoruz. 1 dakika çalışalım. Ardından öne doğru eğin ve 1 dakika boyunca duvara tekrar basın. Egzersiz 3 kez tekrarlanır.
 3. Parmak kavrama. Düz duruyoruz, bacaklar omuz genişliğinde ayrı. Dirsekte bükülmüş kollarınızı yüz hizasına kaldırın, aynı zamanda zemine paralel olduklarından emin olun. Ardından parmaklarımızı kaleye kenetliyoruz ve kollarımızı yanlara doğru açmaya çalışıyoruz. Eylemi 10 kez tekrarlıyoruz.
 4. Kayakçı. Yükü biraz artırıyoruz ve evde dambıl ile göğsü artırmak için egzersizi yapmaya başlıyoruz. Başlangıç duruşu: ellerde dambıl, ayaklar omuz genişliğinde açık. Dirseklerinizi hafifçe bükün ve kayak direklerinin salınımını anımsatan hareketleri taklit etmeye başlayın. Bir dakika böyle koş. Ardından, ellerinizi göğüs hizasına kaldırmanız, birkaç saniye tutmanız ve indirmeniz gerekir. Bu bölümü 6 kez ve tüm egzersizi 3 kez tekrarlayın.
 5. Snatch, dambıl ile yapılır. Başlama pozisyonu: sırt üstü yatarken, ellerinizi dambıl ile göğsünüze koyun. Kollarınızı keskin bir şekilde kaldırmaya ve indirmeye başlayın, bir sette 8 defaya kadar tekrarlayın. Toplam yaklaşım sayısı 3'tür.
 6. Düz köşe. Başlangıç duruşu: Sırtı düz bir sandalyeye oturun, ellerinize dambıl alın. Dirseklerinizi yanlarınıza bastırın ve kollarınızı yanlara doğru yayın. Keskin bir hareketle dirseklerinizi yanınızdan kaldırın, 90 derece yukarı kaldırın. Onları birkaç saniye basılı tutun ve alçaltın. Bir yaklaşımda, 12 kata kadar, tam bir egzersiz döngüsü - 3 kez tekrarlamanız gerekir.
 7. Ayakta şınav. Bu dambıl kompleksini tamamlar. Gelelim evde göğüs kaslarını arttırmanın son kısmına. Yüzünüzü duvara çevirin ve avuçlarınızı duvara yaslayın. Duvarı hareket ettirmek istiyormuş gibi daha sert itmeye başlayın. Sırtınızı her zaman düz tutun. Egzersiz 2 dakika 3 kez gerçekleştirilir.
 8. Döndürmek. Avuç içleriniz ve ayak parmaklarınız yerde olacak şekilde yüzüstü pozisyon alın. Kadınlar için şınav yavaş bir ritimde gerçekleştirilir ve tekrar sayısı 2'den 20'ye kademeli olarak artar.

Göğüs büyütme ve sıkılaştırmaya yönelik egzersizler germe ile tamamlanır. Başlama pozisyonu: yerde oturun, dizlerinizi bükün. Eğilin, alnınızı yere yaslayın, ellerinizi önünüze koyun. Kollarınızı mümkün olduğunca uzatmaya çalışın ve bu pozisyonda 10 saniye kalın. Kaslarınızı gevşetin ve 3 kez tekrarlayın.

Egzersizlerle meme hacmini artırmak bir efsane değil mi? Egzersizlerin güzel yuvarlak şekiller elde etmenize yardımcı olacağından emin olun, ancak çaba harcamadan değil. Bir antrenmanın etkinliğini kas liflerinin yaşadığı acıya göre değerlendirebilirsiniz. Bu veya bu alıştırmanın doğruluğunu ağdaki videoda görebilirsiniz.

Artı asanalı 1 beden

Kızlar için başka hangi yöntemler büstün artmasına yardımcı olur? Yüzme havuzu ve kürek dersleri yardımıyla 1 beden meme büyütme elde edebilirsiniz. Göğsün kas kütlesini güçlendiren ve geliştiren, sizi istenen hacme bir adım daha yaklaştıran bu spordur.

Büstünüzü birden fazla beden büyütmek mi istiyorsunuz? Yoga egzersizleri bu zor konuda sadık bir yardımcı olacaktır. Hangi asanalar sonuçlara ulaşabilir?

 1. Savaşçı. Başlangıç duruşu: bacaklar birbirinden ayrı. Sol ayağınızı yaklaşık 90 derece sola ve sağ ayağınızı içe doğru hafifçe döndürün. Nefes verirken sol bacağınızı dizinizden bükün. Sağ bacak her zaman düzdür. Kollarınızı yanlara, omuz hizasına kadar uzatın. Başınızı yavaşça sola çevirin, fırçaya bakın. Bir döngünün tekrarı 7 defadır. Ardından sağ taraftaki egzersizi tekrarlayın.
 2. Üçgen. Başlangıç pozisyonu önceki asanadakiyle aynıdır. Sol bacağınızı 90 derece, sağ bacağınızı 15 derece döndürün. Sol elinizle ayak bileğinize ulaşmaya çalışın ve sağ elinizi mümkün olduğunca yükseğe doğru tutun. Kollar düz bir çizgi oluşturmalıdır. Yoga pozu, dizlerin veya omurganın bükülmesine izin vermez. Pozu tekrar tekrarlayın, ancak diğer tarafta.
 3. Kobra. Egzersiz karın üstü yatarak yapılır. Yavaşça üst bedeninizi kaldırın ve alt bedeninizi yere indirin. Dengeyi sağlamak! Başınızı yukarı kaldırın ve nefes verin. Orijinal konumuna geri dönün. Tekrarlarken, asanada geçirilen süreyi kademeli olarak artırın.
 4. Soğan. Egzersiz karın üstü yatarak yapılır. Sorunsuz bir şekilde nefes verin, dizlerinizi bükerek bacaklarınızı başınıza doğru kaldırın. Her iki bileğinizi de elinizle kavrayana kadar yukarı çekin. Bacaklarınızı düzeltmeye başlayın, kalçalarınızı ve göğsünüzü yerden kaldırın, dengenizi karnınıza odaklayın. Yarım dakika pozisyonda kalın.
 5. Köprü. Sırt üstü yatın, bacaklarınızı geniş açın. Kollarınızı yukarı kaldırın ve avuçlarınızı yere yaslayın. Nefes verirken göğsünüzü yukarı kaldırmaya başlayın, yavaş yavaş köprüye doğru yükselin. Konumu 30 saniye basılı tutun.

Verilen etkili yoga egzersizleri seti, evde bir kızın göğüslerini hiçbir ekstra ücret ödemeden büyütmeye yardımcı olacaktır.

Ayrıca meme hacmini artırmak için egzersizler ve masajı birleştirerek istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Masaj hareketleri kasları gevşeterek onlara sıkılaşma ve büyüme fırsatı verir. Düzenli olarak evde egzersiz yaparak, göğüste 1 beden artış fark edeceksiniz! Ancak bu, ancak 2-3 aylık titiz bir eğitimle sağlanabilir.